"Stacionárske remeslá"

13.09.2021

Projekt "Stacionárske remeslá" sa realizoval v období od apríla do októbra 2021 aj vďaka finančnej podpore mesta Prešov, ktoré nám na jeho realizáciu prispelo sumou 700,00 eur. 

Cieľom bolo realizovať tvorivé aktivity zamerané na hrnčiarskú výrobu, výrobu pletených vlnených dekoratívnych  a úžitkových predmetov, dekorovanie drevených polotovarov, šitie dekoratívnych a úžitkových predmetov, výrobu čipiek pomocou paličkovania a tiež výrobu mydiel.


V rámci projektu sa realizovali tvorivé aktivity určené pre prijímateľov sociálnej služby nášho denného stacionára. Zavŕšením týchto aktivít bola realizácia tvorivého workshopu, ktorého sa zúčastnili aj prijímatelia sociálnych služieb DC a DS Sabinovská v Prešove. Workschop sa konal 13.9.2021 a jeho účastníci si mohli vyskúšať všetky hore uvedené aktivity.

Projekt bol zavŕšený výstavou prác a fotografií vyhotovených v priebehu jeho realizácie. Vzhľadom na pretrvávajúcu nepriaznivú pandemickú situáciu v okrese, sme sa s cieľom ochrániť našich najzraniteľnejších klientov, rozhodli túto výstavu realizovať prevažne v on-line priestore. Fotografie a výrobky sú vystavené v priestoroch nášho denného stacionára a po dohode termínu je možné si ich prezrieť vo vopred dohodnutom termíne.On-line výstava k projektu "Stacionárske remeslá"

© 2020 Občianske združenie | Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky