Aktuality

Ďakujeme OZ Nie sme sami a Spojenej škole Matice slovenskej 11 v Prešove, že sme sa mohli zúčastniť 7. letnej tvorivej dielne. Vyskúšali sme si tkáčstvo, paličkovanie, prácu s hlinou a mnoho iného. Ešte raz ďakujeme aj za pohostenie a príjemne strávené chvíle.

Prvý festivalový deň bol super! Všetci boli skvelí, počasie vydržalo. Čo viac si priať? Ďakujeme za pozvanie Milan Štefánik .

Aj napriek daždivému počasiu sme sa zúčastnili divadelného predstavenia Zbabraná hra. Neopakovateľný zážitok a zopakujeme si to určite zas!!!

Dvanásty ročník benefičného podujatia pre deti a dospelých s mentálnym a telesným postihnutím pripravilo v nedeľu 2. apríla 2023 v PKO Čierny Orol v Prešove k veľkej spokojnosti všetkých nás Občianske združenie Milan Štefánik.

Mesto Prešov v súlade s Celosvetovou oslavou sviatku štedrosti, dávania a dobrovoľníctva, dňa dobrých skutkov a šírenia dobra #GivingThuesday nám pripravilo Veselého Mikuláša.

OZ Milan Štefánik realizoval 6-ty ročník benefičného podujatia "Veľa lásky" pre mentálne a zdravotne postihnutých klientov v Alfa sále košického kultúrneho centra Kulturpark.

© 2020 Občianske združenie | Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky