Projekty
 

Ďakujeme mestu Prešov za opätovnú finančnú podporu nášho projektu "Stacionárske remeslá", na realizáciu ktoré nám prispelo sumou 303,00 Eur. Celkové náklady projektu boli vo výške 454,43 Eur, ktoré boli využité na kúpu tvorivého materiálu a občerstvenie pre účastníkov tvorivých dielní.

Dňa 3.6.2019 sa v EkoParku v Prešove, konal už šiesty ročník nášho vzdelávacieho podujatia "Čítajme si v prírode". Tému tohtoročného podujatia, bol príbeh Malého princa a odhalila nám ju tajnička s osemsmerovkou.

Projekt "Stacionárske remeslá" sa realizoval v období od apríla do októbra 2021 aj vďaka finančnej podpore mesta Prešov, ktoré nám na jeho realizáciu prispelo sumou 700,00 eur.

Srdečne Vás pozývame na našu virtuálnu výstavu, ktorej cieľom je informovať Vás o realizácii a priebehu projektu "Trojgeneračné hlinené umenie". Tento projekt sa realizoval vďaka finančnej podpore VÚB Nadácie, ktorá nám poskytla dotáciu vo výške 3960 Eur.

Ďakujeme mestu Prešov, ktoré podporilo náš tvorivý projekt dotáciou vo výške 700 eur. Cieľom projektu je, počas obdobia od februára do októbra 2020, prepojiť tradičné slovenské remeslá s tvorivou prácou prijímateľov sociálnych služieb v dennom stacionári O.Z. Most do duše. Pomocou remeselných workshopov podporíme a povzbudíme komunitu, ktorú spája...

Tento projekt sa môže realizovať vďaka Nadácii VÚB a jej grantového programu Komunitné granty 2019, v ktorom sme sa úspešne uchádzali o podporu vo výške 3960 eur.

Cieľom projektu "dečka" je darovať našim najzraniteľnejším, teda novorodeniatkam tepľúčko, ktoré je pre nich tak dôležité. Projekt sa realizuje pod záštitou nášho o. z. Most do duše.

Projekt Čítajme si v prírode, založila naša stacionárska mama Milica a jej stacionárska dcéra Mirka. Premiéru mal v roku 2015 a záujem oň, nás každoročne spája v EcoParku v Prešove.


© 2020 Občianske združenie | Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky