Naše aktivity
 

Dnes sme sa zúčastnili výstavy monastierskych výrobkov.Monastier sv. Jelizavety nám umožnil vidieť širokú škálu ikon, cirkevných výrobkov, prírodných liečivých produktov a množstva iného. Výstava bola spojená s predajom a preto sme si mali možnosť urobiť aj radosť . Cestou späť sme sa posilnili zmrzlinou. Ďakujeme za umožnenie nazrieť do útrob...

Aug 30

Huby

Keďže je sezóna húb a my sme ich nezbierali, aspoň sme si ich vytvorili.... Najprv podľa vzoru vyfarbili, potom postrihali na puzzle kúsky, následne ich poskladali a nalepili. Bola to ale riadna fuška! Aha aké krásne sú!!!

Na deň detí sme si urobili radosť návštevou Botanickej záhrady v Košiciach, kde bola v sklenníku Viktória výstava živých tropických motýľov. Záver výletu sme ukončili mňaaaam pizzou.

Mesto Prešov, odbor sociálnych služieb organizoval pri príležitosti Dňa matiek pre seniorov (rodičov našich klientov) kultúrne podujatie v Eko parku Holá Hora. Akciu sprevádzala hudobná skupina Sokoly. Krásny zážitok!!!

V rámci ergoterapie sme si boli v záhradkárstve zakúpiť hlinu na presádzanie izbových rastlín a výsadbu zeleniny a po krátkej prestávke sme sa pustili do práce. Výsledok stojí za to!

Veľvyslanectvo Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska v spolupráci s mestom Prešov nás pozvali na otvorenie výstavy fotografií s témou: Kráľovná Alžbeta II. na Slovensku.

Šport pôsobí nielen na fyzické zdravie, ale taktiež podporuje dobrý psychický stav. Pohyb má blahodárne účinky na metabolizmus, celkovú kondíciu aj koncentráciu a preto je vhodné zaradiť pohybovú aktivitu do nášho denného režimu.


© 2020 Občianske združenie | Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky